Dolar : Alış : 5.9152 / Satış : 5.9259
Euro : Alış : 6.5585 / Satış : 6.5703
HAVA DURUMU
hava durumu

malatya3°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 15 Kategoride 14191 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

9’UNCU MALATYA FİLM FESTİVALİ’NİN TARİHİ BELLİ OLDU

15 Temmuz 2019
Ana Sayfa » GÜNDEM » 9’UNCU MALATYA FİLM FESTİVALİ’NİN TARİHİ BELLİ OLDU
9’UNCU MALATYA FİLM FESTİVALİ’NİN TARİHİ BELLİ OLDU

Bu yıl 9’uncusu düzenlenecek olan Malatya Uluslararası Film Festivali’nin tarihi belli oldu. 15-21 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan festivalin direktörlüğünü Suat Köçer yapacak.

Malatya Uluslararası Film Festivali’nin bu yıl 9’uncusu düzenlenecek. Malatya Büyükşehir Belediyesince, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Malatya Valiliğinin katkılarıyla düzenlenecek olan 9’uncu Malatya Uluslararası Film Festivali 15-21 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Festivalin düzenleneceği tarihin belirlenmesinin ardından Malatya Valisi Aydın Baruş’un ev sahipliğinde bir istişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Malatya Valisi ve Malatya Uluslararası Film Festivali’nin onursal başkanı Aydın Baruş’un yanı sıra Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Malatya Uluslararası Film Festivalinin başkanı Selahattin Gürkan, Malatya Uluslararası Film Festivali’nin direktörü Suat Köçer ile ilgililer katıldı.

Geçtiğimiz yıl 8’incisi düzenlenen ve Uluslararası Uzun Metraj Yarışma bölümünün jüri başkanlığını yönetmen Nuri Bilge Ceylan’ın yaptığı festivalde sinema sanatçıları Şener Şen, Perran Kutman ve yönetmen Osman Sınav’a “Onur Ödülü”, makyaj sanatçısı Derya Ergün’e “Sinema Emek Ödülü”, Cemal Okan ile Hüseyin Yeşil’e ise “Türk Sinemasına Katkı Ödülü” takdim edilmişti. HABER MERKEZİ

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika