Dolar : Alış : 8.2730 / Satış : 8.2879
Euro : Alış : 9.9879 / Satış : 10.0059
HAVA DURUMU
hava durumu

malatya29°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 15 Kategoride 15288 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ KASIM AYININ 3. TOPLANTISINI YAPTI

18 Kasım 2020
Ana Sayfa » GÜNDEM » BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ KASIM AYININ 3. TOPLANTISINI YAPTI
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ KASIM AYININ 3. TOPLANTISINI YAPTI

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kasım Ayı Meclis Toplantısı’nın III. Birleşimi, büyükşehir belediyesi meclis salonunda, Belediye Başkan Vekili Vahap Erdem başkanlığında yapıldı.

Toplantı öncesinde kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanvekili Vahap Erdem, “Kısa bir süre önce vefat eden hemşehrimiz yazar, kalem ve fikir erbabı Ahmet Kekeç’e Allah’tan rahmet ailesine, sevenlerine ve basın camiasına başsağlığı diliyorum. Ayrıca geçirdiği trafik kazası sonrasında hayatını kaybeden Doğanşehir Belediye Başkanımız Durali Zelyurt’un amcası oğlu, Yeşilyurt İlçe Başkan Yardımcısı Erdoğan Zelyurt’un kardeşi Erhan Zelyurt’a Allah’tan rahmet sevenlerine ve ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyorum” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından mazeret dilekçelerinin Meclis üyelerinin bilgilerine sunulmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Gündem maddeleri arasında yer alan Doğanşehir İlçesi Sürgü Mahallesi için hazırlanan 1/1000 ölçekli revizyon uygulama imar planı oylanarak kabul edilirken diğer gündem maddesi ise bir sonraki toplantıya ertelendi. Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım Ayı Toplantısının IV. Birleşiminin 19 Kasım 2020 Perşembe günü saat 14.00’de yapılmasına karar verildi. HABER MERKEZİ

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika