Dolar : Alış : 7.5096 / Satış : 7.5231
Euro : Alış : 8.9643 / Satış : 8.9804
HAVA DURUMU
hava durumu

malatya11°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 15 Kategoride 15184 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

CADDE VE SOKAKLARDAKİ TEMİZLİK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

16 Şubat 2021
Ana Sayfa » GÜNDEM » CADDE VE SOKAKLARDAKİ TEMİZLİK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
CADDE VE SOKAKLARDAKİ TEMİZLİK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Malatya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler, hafta sonları uygulanan 2 günlük sokağa çıkma yasağını değerlendirerek, Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanı içerisinde bulunan cadde ve sokaklarda yıkama çalışması gerçekleştiriyor.

Çalışmalar kapsamında Tevfik Temelli Caddesi, Turgut Temelli Caddesi, İsmet Paşa Caddesi, Fuzuli Caddesi ve Sivas Caddesi ekipler tarafından temizlendi.

Konuyla ilgili olarak Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve hijyenik bir ortamda hayatlarını idame ettirebilmeleri için ekiplerimiz yoğun bir çaba içerisinde çalışmalarını sürdürmekleler. Salgının Dünya’yı ve Ülkemizi olumsuz bir şekilde etkilediği bu süreçte vatandaşlarımızın özellikle maske, mesafe ve hijyen kurallarına titizlikle riayet etmeleri ve acil ihtiyaçlar dışında evlerinden çıkmamalarını rica ediyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde mücadele edersek bu virüsten biran önce kurtulabiliriz” ifadelerine yer verildi. HABER MERKEZİ

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika