Dolar : Alış : 8.1383 / Satış : 8.1530
Euro : Alış : 9.6805 / Satış : 9.6979
HAVA DURUMU
hava durumu

malatya11°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 15 Kategoride 15253 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İBB, ARAPGİR’DE DÜZENLENECEK FOTOKAMP’A ANA SPONSOR OLACAK

19 Mart 2021
Ana Sayfa » GÜNDEM » İBB, ARAPGİR’DE DÜZENLENECEK FOTOKAMP’A ANA SPONSOR OLACAK
İBB, ARAPGİR’DE DÜZENLENECEK FOTOKAMP’A ANA SPONSOR OLACAK

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu geçen hafta İstanbul’da yaptığı ziyaretlerden olumlu sonuçlarla döndüğünü açıkladı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli ile görüşen Başkan Cömertoğlu, her iki Başkan’dan da Arapgir’e destek sözü aldı.

Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu beraberinde; CHP Malatya eski İl Başkanı Celal Berktaş ve Avcılar Belediyesi eski Belediye Meclis Üyesi Ali Oral ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli’yi ziyaret etti.

Ziyaretlerle ilgili Arapgir Belediyesi’nden yapılan açıklamada İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Arapgir’de her yıl gerçekleştirilen ve ülke düzeyinde çok sayıda fotoğraf sanatçısının katıldığı Fotokamp etkinliğine ana sponsor olduğu bildirildi. Geçen yıl salgın nedeniyle yapılamayan etkinliğin bu yıl yapılması konusunda çalışmalara başlandığı bildirilirken; bu yıl 8-11 Temmuz tarihlerinde düzenlenmesi planlanan Fotokamp’a İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ana sponsorluk teklifini olumlu karşıladığı açıklandı.

Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli’den de Arapgir’e destek talebinde bulunan Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Hançerli’yi Arapgir’e davet etti. Arapgir’deki bazı çalışmalarla ilgili destek isteyen Cömertoğlu’nun bu talebini olumlu karşılayan Avcılar Belediye Başkanı Hançerli’de Arapgir’i ziyaret etmeyi ve Avcılar’ın adını yaşatacak bir hizmeti üstlenmeyi kabul etti. HABER MERKEZİ

 

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika