Dolar : Alış : 18.6202 / Satış : 18.6538
Euro : Alış : 19.5764 / Satış : 19.6117
HAVA DURUMU
hava durumu

malatya

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 15 Kategoride 15890 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

KÜLTÜREL DEĞERLER SERGİSİ DEVAM EDİYOR

23 Eylül 2022
Ana Sayfa » Genel » KÜLTÜREL DEĞERLER SERGİSİ DEVAM EDİYOR
KÜLTÜREL DEĞERLER SERGİSİ DEVAM EDİYOR

 

MAFSAD-Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği tarafından hayata geçirilen “Kültürel Değerlerin Fotoğraf Yoluyla Aktarılması Projesi” kapsamında dördüncü fotoğraf sergisi Kuzey Makedonya’da açıldı.

READ-Regional Network for Cultural Diversity/Kültürel Çeşitlilik için Bölgesel Ağ projesi kapsamında bir alt hibe projesi olarak desteklenen bu sergi projesinde daha önce Malatya, Konya ve Sırbistan’da fotoğraf sergisi açılmıştı.

Serginin organizasyonunu Kuzey Makedonya’daki proje ortağı Kumanova Fotoğraf Kulübü üstleniyor. Sergide 34 fotoğrafçının 40 eseri paylaşılıyor. Kumanova Fotoğraf Kulübü Başkanı Vladimir Jovanovski, Ağustos ayında MAFSAD ve Sille Sanat Sarayı tarafından düzenlenen, Konya Beyşehir’deki fotoğraf sergisinin açılışı için Türkiye’ye geldiğini ve şuan aynı sergiyi kendi ülkelerinde de açmamın mutluluğunu yaşadığını belirtti. Derneklerinin bu projede ortak olmasını sağlayan Türkiye’den MAFSAD Derneğine, Sille Sanat Sarayına, emeği geçenlere ve sergide eserleri yer alan fotoğrafçı arkadaşlara çok teşekkür ettiğini belirten Başkan Jovanovski, bu tür farkındalık projeleri için her zaman işbirliğine hazır olduklarını sözlerine ekledi.

Proje Koordinatörü Yılmaz Konuk, bu kültürel ortaklık için Kumanova Fotoğraf Kulübü Başkanı Vladimir Jovanovski’ye, Kumanova Ekibine, proje ekibine ve sergiye eserleriyle anlam katan 4 Ülkenin fotoğrafçılarına çok teşekkür etti. (HABER MERKEZİ)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika