Dolar : Alış : 5.6316 / Satış : 5.6417
Euro : Alış : 6.3340 / Satış : 6.3454
HAVA DURUMU
hava durumu

malatya33°CRüzgarlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 15 Kategoride 13872 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

KUZEY KUŞAK YENİ İMAR YOLU’NA 4 BİN METRE ALTYAPI TAMAMLANDI

20 Mart 2019
Ana Sayfa » GÜNDEM » KUZEY KUŞAK YENİ İMAR YOLU’NA 4 BİN METRE ALTYAPI TAMAMLANDI
KUZEY KUŞAK YENİ İMAR YOLU’NA 4 BİN METRE ALTYAPI TAMAMLANDI

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Melekbaba Mahallesi Kuzey Kuşak Yeni İmar Yolu’nda gerçekleştirdiği 2 bin metre kanalizasyon ve 2 bin metre yağmursuyu hat çalışmasını tamamladı.

Malatya halkına temiz su ulaştırmak için çalışan MASKİ Genel Müdürlüğü kanalizasyon ve yağmursuyu çalışmaları yaparak şehrin altyapısını gelecek nesillere hazır hale getirmeyi amaçladığı belirtilerek yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren MASKİ Genel Müdürü Ertan Mumcu şu açıklamalarda bulundu:

“Kanalizasyon ve yağmursuyu çalışmalarımız kapsamında, Melekbaba Mahallesi Kuzey Kuşak Yeni İmar Yolu’nda 2 bin metre kanalizasyon ve 2 bin metre yağmursuyu olmak üzere toplamda 4 bin metre yeni hat çalışması gerçekleştirdik. Malatya genelinde altyapı çalışmalarımız devam ediyor. Hedefimiz Malatya’nın altyapısını yenileyerek gelecek nesillerimize modern bir altyapı bırakmak. Bu noktada, mesai mefhumu gözetmeksizin emek harcayan personellerimize çok teşekkür ediyorum.” HABER MERKEZİ

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika