Dolar : Alış : 6.0463 / Satış : 6.0572
Euro : Alış : 6.7549 / Satış : 6.7670
HAVA DURUMU
hava durumu

malatya27°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 15 Kategoride 13750 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MAFSAD FOTOĞRAF KURSU İÇİN KAYITLAR DEVAM EDİYOR

07 Mart 2019
Ana Sayfa » GÜNDEM » MAFSAD FOTOĞRAF KURSU İÇİN KAYITLAR DEVAM EDİYOR
MAFSAD FOTOĞRAF KURSU İÇİN KAYITLAR DEVAM EDİYOR

Dışişleri Bakanlığı AB Başkanlığı’nca finanse edilen Yerel STK’lar Hibe Programı kapsamında MAFSAD tarafından yürütülen “Gel Katıl Bize” adlı AB Projesi çerçevesinde düzenlenecek olan fotoğraf kursuna kayıtlar devam ediyor.

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği-MAFSAD tarafından yürütülen, Malatya Büyükşehir Belediyesi, Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu tarafından da desteklenen Come and Join Us/Gel Katıl Bize adlı AB projesi çerçevesinde lise ve üniversite öğrencilerine yönelik ücretsiz kurslar için kayıtlar devam ediyor.

MAFSAD Başkan Yardımcısı ve Proje Koordinatörü Yılmaz Konuk yaptığı açıklamada Gel Katıl Bize adlı AB projesinde birçok etkinlik gerçekleştirileceğini, bunlardan birinin de fotoğrafçılık eğitimleri olduğunu söyledi. Konuk, MAFSAD Dernek Merkezinde yapılacak olan eğitimlerin ücretsiz olduğunu ve lise ile üniversite öğrencilerinin katılabileceğini, ayrıca kurs kayıtlarının 10 Mart 2019’a kadar devam edeceğini belirtti.

Şu an itibariyle kurslara yoğun talep olduğunu ve kursların hafta sonu gerçekleştirileceğini ifade eden Proje Koordinatörü Yılmaz Konuk, eğitimlerin sonunda doğa ve çevre bilinci ile suyun bilinçli kullanımına yönelik mesajlar içeren görsel gücü yüksek fotoğraflardan oluşan bir sergi düzenleyeceklerini sözlerine ekledi. HABER MERKEZİ

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika