Dolar : Alış : 5.3710 / Satış : 5.3807
Euro : Alış : 6.0755 / Satış : 6.0865
HAVA DURUMU
hava durumu

malatya8°CSisli

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 15 Kategoride 13417 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MALATYA’DAKİ ARAPGİR DERNEĞİ’NDEN “KAHVALTI SOHBETLERİ”

20 Şubat 2018
Ana Sayfa » GÜNDEM » MALATYA’DAKİ ARAPGİR DERNEĞİ’NDEN “KAHVALTI SOHBETLERİ”
MALATYA’DAKİ ARAPGİR DERNEĞİ’NDEN “KAHVALTI SOHBETLERİ”

Malatya’da faaliyetini sürdüren Arapgir ve Çevresini Kalkındırma, Yardımlaşma ve Kültür Derneği’nin etkinlikleri devam ediyor. Dernek, “Kahvaltı Sohbetleri” adı ile yeni bir etkinlik gerçekleştirildi. Bu tür etkinliklerin, “Kahvaltı Sohbetleri” adı ile devam edeceği ve bu toplantılarda sağlık, eğitim, kültür, tarım ve benzeri konularda sunum yapmak üzere davet edilecek uzman konukların katılımcıları bilgilendireceği dernek yöneticileri tarafından açıklandı. Eşli olarak düzenlenen toplantı büyük ilgi gördü.

İlki 18 Şubat Pazar günü düzenlenen kahvaltılı toplantıda katılımcılara kahvaltı ikramı yapıldı. Daha sonra da İnönü Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Yaşar Bayındır ile eşi Prof. Dr. Tuğba Bayındır sağlık konusunda sunum yaparak katılımcıların sorularını cevaplandırdı. Prof. Dr. Yaşar Bayındır enfeksiyon hastalıkları konusunda, eşi Prof. Dr. Tuğba Bayındır ise kulak-burun-boğaz hastalıkları konusunda sunum yaparak katılımcıların sağlık konusundaki sorularını açıklığa kavuşturdu.

“Kahvaltı Sohbetleri” adı ile başlatılan toplantının ilkine Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu eşi ile birlikte katıldı. Prof. Dr. Tuğba Bayındır, Prof. Dr. Yaşar Bayındır, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Murat Türksoy ve eşi, Arapgir Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Necip Urla ve eşi, dernek yöneticileri ve eşleri ile Malatya’da yaşayan Arapgirliler ailece katıldılar.

Malatya’daki Arapgir Derneği Başkanı Kâmuran Sezer, toplantıyla ilgili yaptığı açıklamada “Hemşehrilerimizi bilgilendirmek amacıyla bir dizi toplantılar düzenlemeye yönetim olarak karar verdik. Katkı sağlayan uzmanlara teşekkür ediyoruz. 18 Şubat Pazar günü ilkini yaptığımız kahvaltılı toplantılar ayda bir düzenlenecek” dedi. HABER MERKEZİ

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika