Dolar : Alış : 6.8138 / Satış : 6.8260
Euro : Alış : 7.5770 / Satış : 7.5907
HAVA DURUMU
hava durumu

malatya27°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 15 Kategoride 14469 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MASKİ, 2018 YILI İÇERİSİNDE 54 FARKLI BAŞLIKTA EĞİTİM PROGRAMI DÜZENLEDİ

08 Ocak 2019
Ana Sayfa » GÜNDEM » MASKİ, 2018 YILI İÇERİSİNDE 54 FARKLI BAŞLIKTA EĞİTİM PROGRAMI DÜZENLEDİ
MASKİ, 2018 YILI İÇERİSİNDE 54 FARKLI BAŞLIKTA EĞİTİM PROGRAMI DÜZENLEDİ

Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ), Hizmetiçi eğitim faaliyetleri kapsamında kurumun hedef ve ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen “kişisel gelişim ve halkla ilişkiler, mevzuat, kurumsal gelişim, teknik, işçi sağlığı ve güvenliği” konularında 2018 yılı içerisinde 243 saat süren 54 farklı başlıkta eğitim programı düzenledi.

Kurum olarak personel eğitimine önem verdiklerini belirten MASKİ Genel Müdürü Ertan Mumcu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şöyle dedi:

“Personellerimize yönelik düzenli olarak kişisel gelişim ve halkla ilişkiler, mevzuat, kurumsal gelişim, teknik, işçi sağlığı ve güvenliği gibi konularda eğitimler vermekteyiz. Bu sayede daha donanımlı bir personel yapısı ortaya çıkıyor. Hizmet içi eğitimlerimiz kapsamında personellerimiz 2018 yılında bir çok önemli konu başlığı altında eğitim görme imkanına sahip oldular. Gelişim beşikten mezara kadar insanoğlunun yeryüzünde kendisine biçilen ömür çerçevesinde çok önemli bir başlık. Yaşadığımız bilgi çağında gelişime ve bilgiye ne kadar önem verirsek o kadar verimli, o kadar başarılı oluruz. İnşallah eğitimlerimiz bundan sonra da devam edecek.“ HABER MERKEZİ

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika