Dolar : Alış : 12.6595 / Satış : 12.6823
Euro : Alış : 14.2793 / Satış : 14.3050
HAVA DURUMU
hava durumu

malatya13°CRüzgarlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 15 Kategoride 15536 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MTÜ AKADEMİK YIL AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ

14 Ekim 2021
Ana Sayfa » GÜNDEM » MTÜ AKADEMİK YIL AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ
MTÜ AKADEMİK YIL AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ

Malatya Turgut Özal Üniversitesi 2021-2022 akademik yıl açılış yapıldı. Toyota Ceo’su Ali Haydar Bozkurt’un açılış dersini verdiği açılış programı, Merhum 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın oğlu Efe Özal, Erdem Holding Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Abidin Erdem, LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük ve Ayşe Ilıcak’ın katılımları ile gerçekleşti.

Programa öğrencilere sürpriz yaparak Son Başbakan, 28. Dönem TBMM Başkanı Binali Yıldırım da video konferans yöntemi ile katıldı.

Trio Müzik şöleni ile başlayan tören konukların konuşmaları ve “Otomotiv Sektörü” konulu açılış dersi ile devam etti.

Törende konuşan Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, “Yeni eğitim ve öğretim yılına başlarken geleceğimizin teminatı gençlerimizin, onlara en iyi imkânları sağlamaya çalışan ailelerimizin ve büyük fedakârlıklarla yurdun her köşesinde hizmet veren akademisyenlerimizin heyecanını ve coşkusunu yürekten paylaştığımı belirtmek isterim. Pandemi sürecinde öğrencilerimizin eğitim haklarını en iyi şekilde sağlayarak, sosyal ve kültürel etkinlikler konusunda öğrencilerimizin her zaman yanında olduk. Gerçekleştirdiğimiz 350’nin üzerinde online kongreler, sempozyumlar, konferanslar ve söyleşiler ile geleceğimizin teminatı gençlerimizi her zaman destekledik” ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

 

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika