Dolar : Alış : 7.9379 / Satış : 7.9522
Euro : Alış : 9.3941 / Satış : 9.4111
HAVA DURUMU
hava durumu

malatya24°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 15 Kategoride 14829 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

OKUL SPORLARI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

14 Kasım 2019
Ana Sayfa » GÜNDEM » OKUL SPORLARI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
OKUL SPORLARI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Malatya Okul Sporları Değerlendirme ve Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, okul sporları müsabakalarına katılımın nasıl yapılacağı ile ilgili sunum yapıldı.

Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya; Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ebu Bekir Kayhan, Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen, Tertip Komitesi üyeleri, sportif eğitim uzmanları, beden eğitimi öğretmenleri, il temsilcileri ile antrenörler katıldı.

Toplantıda, 2019-2020 yılı Okul Sporları değerlendirmesi gerçekleştirilerek, beden eğitim öğretmenlerine kul sporları müsabakalarına katılımın nasıl yapılacağı ile ilgili sunum yapıldı. Ayrıca, okul sporları yönetim sistemi, talimatları ve diğer kurallar hakkında da detaylı bir bilgilendirme yapıldı.

Toplantıda konuşan Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ebu Bekir Kayhan, “Gençlerimiz ve çocuklarımız sporu ilk olarak okulda tanıyor. Birçok gencimiz sporu bu sayede sporu tanıyıp, benimseyerek spor yaşamına devam ediyor. Bu bağlamda okul sporları bizim için oldukça önemli. Gençlerimiz ve çocuklarımızın okul sporlarına katılmaları için gereken her türlü desteği vereceğiz. Çocuk ve gençlerimizi cep telefonu, sosyal medya, bilgisayar bağımlılığından ve diğer tüm kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak için okul sporlarına yönlendireceğiz” ifadelerini kullandı.

Toplantıda, okul sporlarının sorunları ve çözüm önerileri gündeme getirildi. Beden eğitimi öğretmenleri söz hakkı alarak konuşmalar yaptı. Daha sonra karşılıklı soru cevap şeklinde konulara açıklık getirilerek toplantı sona erdi. HABER MERKEZİ

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika