Dolar : Alış : 18.3702 / Satış : 18.4033
Euro : Alış : 17.9431 / Satış : 17.9755
HAVA DURUMU
hava durumu

malatya

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 15 Kategoride 15816 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

TSYD MALATYA ŞUBESİ KURULUYOR

25 Ağustos 2022
Ana Sayfa » GÜNDEM » TSYD MALATYA ŞUBESİ KURULUYOR
TSYD MALATYA ŞUBESİ KURULUYOR

Türkiye Spor Yazarları Derneği kongresinde Malatya Şubesi kurulması için genel kurul oybirliğiyle karar aldı.

İstanbul’da yapılan TSYD Tüzük tadilat kongresinde gerekli tüzük değişiklikleri kabul edildi. Genel kurulda 45 kongre üyesinin imzaladığı önerge ile Malatya TSYD Temsilciliği’nin tüzükte öngörülen üye sayısına ulaştığı belirtilerek Malatya Temsilciliği’nin Şube olması için karar alınması istendi.

Genel kurul, tüm üyelerin oybirliğiyle Malatya Temsilciliği’nin TSYD Malatya Şubesi olarak kurulması için onay verdi.

TSYD Malatya Temsilciliği’nin kurulması kararının alınmasından sonra genel kurulda konuşan TSYD Malatya Temsilcisi Vahap Güner “TSYD Genel kurulunun almış olduğu oybirliği kararı beni heyecanlandırdı. Malatya Şubesini kurarak sizlerin verdiği güvene layık olmak için arkadaşlarımızla çalışacağız. TSYD Kapılarını Anadolu’ya ve Malatya’ya açan sayın Genel Başkanımız Oğuz Tongsir’e, TSYD Yönetim kuruluna, tüm TSYD Şubelerine ve TSYD üyelerine teşekkür ediyoruz. Malatya olarak bu kararınızla daha güçlü bir TSYD Şubesi olmak için çaba sarf edeceğiz” dedi.

TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir’de Malatya Temsilciliği’nin Şube olmayı hak ettiğini belirterek, Anadolu’da yeni şubeler açılması için çalışmaların süreceğini belirtti.

TSYD Malatya Temsilcisi Vahap Güner TSYD Şubesi için önce üyelerin bir toplantı yaparak geçici bir yönetim seçeceğini, ardından da olağan kongre kararı alacağını bildirdi. (HABER MERKEZİ)

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika