Dolar : Alış : 7.8080 / Satış : 7.8221
Euro : Alış : 9.4134 / Satış : 9.4304
HAVA DURUMU
hava durumu

malatya10°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 15 Kategoride 14925 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

VALİ BARUŞ: “ÇOK BÜYÜK BİR AÇIĞI KAPATAN DEĞERLİ BİR KURUMUMUZ”

28 Ekim 2020
Ana Sayfa » GÜNDEM » VALİ BARUŞ: “ÇOK BÜYÜK BİR AÇIĞI KAPATAN DEĞERLİ BİR KURUMUMUZ”
VALİ BARUŞ: “ÇOK BÜYÜK BİR AÇIĞI KAPATAN DEĞERLİ BİR KURUMUMUZ”

Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) kuruluşunun 180’ inci yıl dönümü nedeniyle PTT Başmüdürü Hüseyin Zaif ve beraberindeki heyet Vali Aydın Baruş’u makamında ziyaret etti.

Valilik makamında gerçekleşen ziyarette PTT Başmüdürü Zaif, kabullerinden dolayı Vali Baruş’a teşekkür ederek kurumun işleyişi ve vatandaşlara yönelik verilen hizmetler hakkında bilgi verdi.

Posta ve Telgraf Teşkilatının Cumhuriyetten önce, Milli Mücadele yıllarında ve sonraki dönemde de ulusal birlik, bütünlüğümüz için çok değerli hizmetler vermiş bir kurum olduğunu ifade eden Vali Baruş, “Haberleşmede başta olmak üzere özellikle son yıllarda bankacılık, kargo hizmetlerinde de çok büyük bir açığı kapatan değerli bir kurumumuz. Bundan sonraki süreçte de PTT’nin yeni geliştirmiş olduğu hizmetlerle beraber çok daha gelişmiş bir şekilde hizmet vermeye devam edeceğine yürekten inanıyorum. Tüm çalışanlarımızın kuruluş yıldönümünü tebrik ediyorum.” dedi.

Ziyarette PTT Başmüdürü Zaif, Milli Mücadelenin 100.yılı anısına düzenlenmiş 1919-2019 yılları arasını kapsayan pul ve özel gün zarflarının olduğu kataloğu Vali Baruş’a verdi. HABER MERKEZİ

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika