Dolar : Alış : 18.6202 / Satış : 18.6538
Euro : Alış : 19.5764 / Satış : 19.6117
HAVA DURUMU
hava durumu

malatya

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 15 Kategoride 15890 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BİLGİLENDİRME YÖN LEVHALARI YENİLENİYOR

10 Ekim 2022
Ana Sayfa » Genel » BİLGİLENDİRME YÖN LEVHALARI YENİLENİYOR
BİLGİLENDİRME YÖN LEVHALARI YENİLENİYOR

Malatya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’nca kırsal mahallelerin işaret ve yönlendirme levhalarına yönelik çalışmalar devam ediyor. Bu kapsamda yıpranan veya zarar gören yön ve bilgilendirme levhaları ekipler tarafından yenileniyor.

Özellikle kırsal mahallelerdeki yol çalışmalarıyla vatandaşların takdirini toplayan Malatya Büyükşehir Belediyesi bu hizmetlerinin yanında kırsal mahallelerde bilgilendirme yön levhalarıyla sürücülerin gidecekleri adresleri daha rahat bulmaları ve sağlıklı bir şekilde ulaşmalarını sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

İl genelinde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, yollardaki en önemli güvenlik işaretlerinden olan bilgilendirme yön levhalarının montesine devam ediyor.

Eylül ayı içerisinde yapılan çalışmalar kapsamında 76 kırsal mahallede bilgilendirme yön levhalarının bakım onarım ve yenileme çalışmalarını tamamlayan ekipler, çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. (HABER MERKEZİ)

 

 

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika