Dolar : Alış : 9.4575 / Satış : 9.4745
Euro : Alış : 10.9812 / Satış : 11.0010
HAVA DURUMU
hava durumu

malatya18°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 15 Kategoride 15505 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

GÖZENER AİLESİ’NDEN ANLAMLI KATKI

20 Ağustos 2021
Ana Sayfa » GÜNDEM » GÖZENER AİLESİ’NDEN ANLAMLI KATKI
GÖZENER AİLESİ’NDEN ANLAMLI KATKI

Arapgir’de eğitim ve öğretim alanında önemli hizmetler veren Sadık Polat Ortaokulu’na kütüphane ve müzik atölyesi kuruldu. Bu anlamlı hizmetin okula kazandırılmasında Gözener Ailesi katkı sağladı.

Uzun zamandır Sadık Polat Ortaokulu’na kütüphane sürdürülen girişimlere olumlu cevap veren Gözener Ailesi hem kütüphane kurulması, hem de okulun bir müzik atölyesine kavuşturulması için katkıda bulunmayı kabul etti. Bu doğrultuda bir süredir devam eden çalışmalar tamamlanarak kütüphane ve müzik atölyesi düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Arapgirli Evrim Gözener Alkan’ın yönetim kurulunda görev aldığı Hayata Dokun Derneği ile Müzist Derneği’nin katkı sağladığı iki ayrı hizmet Kaymakam Mustafa Dilekli, Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Gözener Ailesi, Milli Eğitim camiası ve okul yöneticileri ile vatandaşların katıldığı törenle hizmete açıldı.

Kütüphane ve müzik atölyesinin okula kazandırılmasında önemli katkı sağlayan Evrim Gözener Alkan kendi memleketlerine böyle bir hizmeti kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek bundan sonra da katkılarının süreceğini söyledi.

Daha sonra kütüphane ve müzik atölyesinin açılışı yapıldı. Kütüphaneye “Sevim-Adil Gözener Kütüphanesi” adı verilirken müzik atölyesine de “Türkay-Baki Gözener Sanat Atölyesi” adı verildi. Müzik atölyesinin açılışı sonrasında Evrim Gözener Alkan piyano başına geçerek kısa bir müzik ziyafeti sundu. (HABER MERKEZİ)

 

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika